زمان کنونی: ۲۵-۹-۱۳۹۸, ۰۷:۵۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

به منظور دست یابی و بهره مندی از تمام مطالب و امکانات سایت لطفا ابتدا ثبت نام کنید و سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید. حضور گرم و سبز شما موجب دلگرمی ما در جهت تحقق اهداف و آرمانهای سایت است.
عمرتان بلند ، عاقبت شما به خیر     

[-]
آخرین ارسالی ها
طراحی سایت کارتن پلاست
شروع کننده:sitecode آخرین پست توسط:sitecode پاسخ ها:0 حقوق خانواده نمایش ها:13 زمان:۲۱-۹-۱۳۹۸
تمدید دفترچه وکالت
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:علی عابدینی پاسخ ها:0 هیئت مدیره نمایش ها:78 زمان:۲۰-۹-۱۳۹۸
انتصاب دکتر درویش وند به ریاست کمیسیون مالیاتی مرکز
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:علی عابدینی پاسخ ها:0 اطلاعیه های انجمن نمایش ها:13 زمان:۲۰-۹-۱۳۹۸
اساسنامه شرکت تعاونی رفاه
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:علی عابدینی پاسخ ها:0 کمیسیون رفاه و تعاون نمایش ها:22 زمان:۱۹-۹-۱۳۹۸
طراحی سایت باما
شروع کننده:sitecode آخرین پست توسط:sitecode پاسخ ها:0 دیوان عدالت اداری نمایش ها:17 زمان:۱۸-۹-۱۳۹۸
همایش فرهنگ مراجعه به وکیل و کارشناس در طرح تحول قوه قضائیه
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:علی عابدینی پاسخ ها:0 اطلاعیه های انجمن نمایش ها:19 زمان:۲۰-۹-۱۳۹۸
انتصاب دکتر طالبیان به سمت ریاست کمیسیون معاضدت، وکالت تسخیری و اتفاقی
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:علی عابدینی پاسخ ها:0 اطلاعیه های انجمن نمایش ها:20 زمان:۲۰-۹-۱۳۹۸
برای شکایت از توهین‌کنندگان فضای مجازی به کجا باید مراجعه کرد؟
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:علی عابدینی پاسخ ها:0 تجارت الکترونیک نمایش ها:19 زمان:۱۵-۹-۱۳۹۸
تقاضای طلاق غیابی چه مراحلی دارد؟
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:علی عابدینی پاسخ ها:0 طلاق نمایش ها:22 زمان:۱۵-۹-۱۳۹۸
نقش رسانه های اجتماعی در بازاریابی طراحی سایت
شروع کننده:sitecode آخرین پست توسط:sitecode پاسخ ها:0 قانون اساسی ایران نمایش ها:30 زمان:۱۳-۹-۱۳۹۸
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

دادخواست قابل ارائه به سازمان بازرسی
زمان کنونی: ۲۵-۹-۱۳۹۸, ۰۷:۵۲ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ArMin_KhAn
آخرین ارسال: علی عابدینی
پاسخ ها
بازدید 18335

ارسال پاسخ 
دادخواست قابل ارائه به سازمان بازرسی
نویسنده پیام
ArMin_KhAn / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
اعتبار: 0
سپاس ها 3
سپاس شده 5 بار در 4 ارسال
ارسال: #1
Question دادخواست قابل ارائه به سازمان بازرسی
سلام دوستان عزیز ... خیلی خوشحالم که یه همچین انجمنی رو پیدا کردم ، عزیزان یه مشکلی برام پیش اومده که متن اون رو به شرح زیر براتون عرض میکنم ...

ببینید پدر من یه زمینی کشاورزی خریده برای Parvareshe Ordak ، وقتی برای شروع گرفتن پروانه کسب به اداره امور ارازی ( جهاد کشاورزی ) استان مراجعه کرده کارمندی که اونجا بوده برای ایجاد کمیسیون همون اول به پدر من میگه که فلانی باید خرج کنی تا موافقت کمیسیون رو بگیری ...( یعنی درخواست رشوه ) پدر من هم این حرف رو نشنیده میگیره و مخالفت میکنه حالا بعد از گذشت دو هفته میگن که پرونده رای منفی گرفته ... چرا ؟ چون رشوه پرداخت نشده ... حالا میخوام از شما کمک بگیرم که چه طور میتونیم به بهترین شکل ممکن یه شکایت مطرح کنیم تا به جایی برسیم ؟ یا حداقل با اون کارمند و معاونت برخورد جدی بشه که دیگه از این مشکلات پیش نیاد ...
پیشاپیش سپاسگذار
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ عصر، توسط ArMin_KhAn.)
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط مظفری ، علی عابدینی
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
دادخواست قابل ارائه به سازمان بازرسی - ArMin_KhAn - ۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
  دادخواست موجر مبنی بر تخلف از شرط قرارداد soodeh 1 5,090 ۳۰-۵-۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ عصر
  چرا دادخواست های ما منجر به نتیجه نمی شود قدرت کرم پور 1 6,010 ۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ عصر

پرش به انجمن: