زمان کنونی: ۲۴-۸-۱۳۹۷, ۰۳:۳۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

به منظور دست یابی و بهره مندی از تمام مطالب و امکانات سایت لطفا ابتدا ثبت نام کنید و سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید. حضور گرم و سبز شما موجب دلگرمی ما در جهت تحقق اهداف و آرمانهای سایت است.
عمرتان بلند ، عاقبت شما به خیر     

[-]
آخرین ارسالی ها
مزایای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در یونان چیست؟
شروع کننده:fekre bartar آخرین پست توسط:companyregisterir پاسخ ها:1 ثبت اسناد نمایش ها:25 زمان:دیروز
مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود
شروع کننده:kara sabt آخرین پست توسط:kara sabt پاسخ ها:0 امور حقوقی نمایش ها:12 زمان:۲۲-۸-۱۳۹۷
اصول نگارش مقاله
شروع کننده:nnseo آخرین پست توسط:nnseo پاسخ ها:0 دانشگاه آزاد نمایش ها:17 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
اصول نوشتن مقاله
شروع کننده:nnseo آخرین پست توسط:nnseo پاسخ ها:0 خبرنامه قوانین جدید نمایش ها:16 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
نکاتی درباره تنظیم و ارسال مالیات حقوق
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:18 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
نکاتی درباره‌ی حسابداری حقوق و دستمزد
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:19 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
آموزش ثبت سند حسابداری
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:17 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
کاربرد های نرم افزار crm چیست؟
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:12 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
اظهارنامه مالیاتی و آنچه باید از آن بدانیم
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:13 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
حسابداری در دنیای IT
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:16 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

موسسه های غیر تجاری
زمان کنونی: ۲۴-۸-۱۳۹۷, ۰۳:۳۰ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohammad12
آخرین ارسال: آناهیتا
پاسخ ها 17
بازدید 28272

ارسال پاسخ 
موسسه های غیر تجاری
نویسنده پیام
mohammad12 / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 7 بار در 7 ارسال
ارسال: #1
موسسه های غیر تجاری
سلام
آیا به موسسه های غیر تجاری مالیات تعلق می گیرد؟
اگر جواب منفی هست چجوری میشه مالیات نداد و فواید اینجور موسسات نسبت به شرکت های مسئولیت محدودو سهامی خاص چیست؟
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط علی عابدینی
مظفری / آفلاین
مشاور انجمن
اطلاعات کاربر
اعتبار: 1
سپاس ها 77
سپاس شده 22 بار در 17 ارسال
ارسال: #2
RE: موسسه های غیر تجاری
سلام / مالیات ، تعاریف متعدد و متنوع دارد و قانونگذار محترم برای هر نوع از مالیات قانون ویژه ای وضع و تصویب نموده است . یکی از انواع آن مالیات بر درآمد است یعنی هر شخصی اعم از حقیقی و حقوقی که کاری انجام دهد که از ناحیه آن درآمد کسب کند باید مالیات بپردازد . من توصیه می کنم شما حتما با مدیرکل انجمن آقای عابدینی در تماس باشید و مسائل و مشکلات خود را با ایشان در میان بگذارید و سعی هم نکنید که از مالیات دادن فرار کنید اگر می خواهید که انسان موفقی باشید و در کارهایتان پیشرفت کنید تلاش کنید قوانین مرتبط با کار و زندگی خصوصیتان را یاد بگیرید و آنها را رعایت کنید . موفق باشید /مظفری
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ عصر
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
اعتبار: 13
سپاس ها 77
سپاس شده 158 بار در 125 ارسال
ارسال: #3
سلام / دوست عزیز ، مشاور محترم آقای مظفری پاسخ جامع داده اند در تکمیل پاسخ ایشان به عرض برساند که مالیات ارتباطی به این ندارد که شما در تقسیم بندیهای اشخاص حقوقی شرکت هستید یا موسسه ، تجاری هستید یا غیر تجاری به عنوان نمونه در مالیات بر درآمد ملاک تحصیل و کسب درآمد است پس وقتی درآمد وجود داشته باشد باید مالیات بپردازید یا مالیات بر حقوق ، شما وقتی حقوق می گیرید باید مالیات بدهید منتهی در نظر داشته باشید که قانونگذار برای انواع مالیات ، معافیت هم در نظر گرفته است مثلا اگر حقوق حقوق بگیر تا یک سقف مشخص مثلا 500000 تومان باشد معافیت دارد و اگر از سقف فوق افزایش یابد مشمول پرداخت مالیات است .
در رابطه با اینکه فواید موسسات نسبت به شرکتها چیست ؟ به طور کلی ما باید ببینیم می خواهیم چه کار کنیم به عبارت دیگر نیازهایمان را در نظر بگیریم مثلا شما می خواهید کالایی را تولید کنید خوب طبیعی است که برای چنین هدفی و اینکه به تمام اهداف خود نائل گردید و کلیه برنامه های کلان و بلند مدت خود را لحاظ کرده باشید یک شرکت تاسیس می کنید . شما برای اینکه از کلیه مسائل و قوانین پیرامون موضوع آگاه شوید حتما قانون تجارت / اساسنامه برخی از شرکتها و موسسات را مطالعه فرمایید / اگر دسترسی به موارد فوق نداشتید حتما اطلاع دهید تا برایتان تاپیک کنم./ التماس دعا
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۴:۳۱ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
mohammad12 / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 0
ارسال: #4
من قصد ثبت شرکتی در زمینه آی تی و فناوری اطلاعات دارم.
همچنین قصد دارم درآمد شرکت صرف امور یک کانون فرهنگی قرآنی بشود.
به من گفتند موسسات غیر تجاری از این نوع هستند.
از این بابت عرض کردم....
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ عصر
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
سپاس ها 77
ارسال: #5
سلام / دوست محترم ضمن تبریک میلاد منجی عالم بشریت امام عصر ( عج ) در فرصتی مناسب آنچه مد نظرت هست به صورت یک طرح برایم ارسال کن تا پیشنهاد کامل به ضمیمه اساسنامه و سایر موارد که ضرورت دارد بطور کامل برایت ارسال کنم البته اینکه می خواهید درآمد شرکت را در یک مورد خیریه و عام المنفعه هزینه فرمایید یک تصمیم خاص است و برای این منظور شما اگر قصد دارید درآمد شرکت را صرف یک امر خیریه نمایید / این یک مسئله است و اگر قصد دارید یک موسسه خیریه و عام المنفعه تاسیس کنید مسئله ای دیگر ، فلذا آنچه منظورتان هست در قالب یک طرح مانند طرح تیپ برایم ارسال فرمایید تا مضاف بر توضیحات پیرامون آن قوانین مرتبط را به ضمیمه برایت ارسال کنم ./التماس دعا
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
mohammad12 / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 0
ارسال: #6
منظورتان از طرح تیپ چیست؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ عصر، توسط mohammad12.)
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ عصر
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
سپاس ها 77
ارسال: #7
جزئیات کاری که قرار است انجام بدهی / نام / سرمایه / شرکا / نوع فعالیت / هزینه ای که برای این کار نیاز است / کالا یا خدماتی که تولید می کنی / در آمدی که به دست می آوری و مواردی از این قبیل را پیش بینی کردن و به صورت مکتوب درآوردن می گویند طرح تیپ
یک نمونه طرح تیپ از آدرس زیر مشاهده کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ عصر
mohammad12 / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 0
ارسال: #8
پیام خصوصی شد.
ممنون
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ عصر
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
سپاس ها 77
ارسال: #9
دوست عزیزم با توجه به اینکه شما جوان هستید و به نظر بنده باید برای آینده خود برنامه ریزی کلان و بلند مدت داشته باشید پیشنهاداتی دارم که توصیه می کنم آنها را بررسی کنید و به بنده اطلاع بدهید تا راهکارها را خدمت شما ارائه دهم .
شما برای تحقق اهداف بلند مدت در صورتیکه رشته مورد نظر را کارشناسی نموده و در آن تخصص دارید و به عنوان شغل انتخاب نموده اید به عبارت دیگر نسبت به این رشته عشق ، علاقه و انگیزه دارید حتما یک شرکت تاسیس کنید . در انتخاب نوع شرکت من اگر به جای شما بودم حتما شرکت تعاونی را انتخاب می کردم . مهمترین دلیل برای این انتخاب حمایتهایی است که به صورت عمومی می توانید از اداره تعاون به عنوان متولی تعاونی ها بگیرید . این حمایتها در بلند مدت آثار بسیار قابل توجهی در ارتباط با پیشرفتهای شما دارد . برای تاسیس تعاونی شما باید تعداد شرکایتان را حداقل به 7 نفر افزایش بدهید از این بابت دغدغه ای نداشته باشید اگر نمی خواهید افراد غریبه در شرکت عضو کنید شما الان چهار نفر هستید هر کدام از شما یک نفر از افراد خانواده خود را شریک کند مثلا برادر ، خواهر یا پدر و مادر . در تعاونی که در واقع نوعی سهامی خاص است سهام اعضاء مساوی است و کسی نمی تواند نسبت به سهامدار دیگر بیشتر یا کمتر سهام داشته باشد .
دوست محترم تصمیم قطعی خود را اعلام کنید مراحل بعدی را برای ثبت قانونی شرکت توضیح خواهم داد و اسناد و مدارک ، اساسنامه و صورتجلسات مربوط به هیئت موسس / مجامع عمومی / هیئت مدیره / لیست سهامداران و سایر موارد را برایتان ارسال خواهم کرد ./ الماس دعا
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ عصر
mohammad12 / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 0
ارسال: #10
من 19 سال سن دارم اما تمامی مباحث تخصصی که خدمتتان عرض کردم را میدانم.
من هم اکنون دو کارمند نیز دارم. 4 سال است غیر رسمی بدون شرکت کار می کنم .
آیا تعاونی ارتباطی با کار ما دارد؟ چرا شما می فرمایید من تعاونی ثبت کنم نه موسسه یا شرکت با مسئولیت محدود؟
تعاونی ها چه مزیتی نسبت به موسسات غیر تجاری و یا شرکت مسئولیت محدود دارند؟ حمایت هایی که می فرمایید شامل چه چیز هایی است؟ معافیت های مالیاتی نیز دارد؟
ممنون
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ صبح، توسط mohammad12.)
۱۵-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ صبح
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
  درصورتی که قصد ثبت علامت تجاری دارید، اظهارنامه باید این مندرجات را داشته باشد niree 2 216 ۱-۷-۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ عصر
آخرین ارسال: niree
  حمایت حقوق تجارت الکترونیک از علائم تجاری و اختراعات comreg 0 266 ۸-۱-۱۳۹۷ ۰۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: comreg
  مواردی که دفتر تجاری می تواند اماره محسوب شود niree 0 277 ۲۷-۱۲-۱۳۹۶ ۱۲:۵۸ عصر
  اقدامات لازم جهت ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس niree 0 535 ۸-۱۱-۱۳۹۶ ۰۳:۳۵ عصر
  شرایط و مدارک لازم جهت ثبت موسسه خیریه niree 0 653 ۲۴-۱۰-۱۳۹۶ ۰۲:۴۳ عصر
  دلایل اصلی رد تقاضای ثبت علائم تجاری/ برند comreg 0 568 ۲۶-۹-۱۳۹۶ ۰۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: comreg

پرش به انجمن: