زمان کنونی: ۲۴-۸-۱۳۹۷, ۰۳:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

به منظور دست یابی و بهره مندی از تمام مطالب و امکانات سایت لطفا ابتدا ثبت نام کنید و سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید. حضور گرم و سبز شما موجب دلگرمی ما در جهت تحقق اهداف و آرمانهای سایت است.
عمرتان بلند ، عاقبت شما به خیر     

[-]
آخرین ارسالی ها
مزایای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در یونان چیست؟
شروع کننده:fekre bartar آخرین پست توسط:companyregisterir پاسخ ها:1 ثبت اسناد نمایش ها:25 زمان:دیروز
مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود
شروع کننده:kara sabt آخرین پست توسط:kara sabt پاسخ ها:0 امور حقوقی نمایش ها:12 زمان:۲۲-۸-۱۳۹۷
اصول نگارش مقاله
شروع کننده:nnseo آخرین پست توسط:nnseo پاسخ ها:0 دانشگاه آزاد نمایش ها:17 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
اصول نوشتن مقاله
شروع کننده:nnseo آخرین پست توسط:nnseo پاسخ ها:0 خبرنامه قوانین جدید نمایش ها:16 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
نکاتی درباره تنظیم و ارسال مالیات حقوق
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:18 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
نکاتی درباره‌ی حسابداری حقوق و دستمزد
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:19 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
آموزش ثبت سند حسابداری
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:17 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
کاربرد های نرم افزار crm چیست؟
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:12 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
اظهارنامه مالیاتی و آنچه باید از آن بدانیم
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:13 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
حسابداری در دنیای IT
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:16 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

دادخواست قابل ارائه به سازمان بازرسی
زمان کنونی: ۲۴-۸-۱۳۹۷, ۰۳:۲۷ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ArMin_KhAn
آخرین ارسال: علی عابدینی
پاسخ ها 8
بازدید 14335

ارسال پاسخ 
دادخواست قابل ارائه به سازمان بازرسی
نویسنده پیام
ArMin_KhAn / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
اعتبار: 0
سپاس ها 3
سپاس شده 5 بار در 4 ارسال
ارسال: #1
Question دادخواست قابل ارائه به سازمان بازرسی
سلام دوستان عزیز ... خیلی خوشحالم که یه همچین انجمنی رو پیدا کردم ، عزیزان یه مشکلی برام پیش اومده که متن اون رو به شرح زیر براتون عرض میکنم ...

ببینید پدر من یه زمینی کشاورزی خریده برای Parvareshe Ordak ، وقتی برای شروع گرفتن پروانه کسب به اداره امور ارازی ( جهاد کشاورزی ) استان مراجعه کرده کارمندی که اونجا بوده برای ایجاد کمیسیون همون اول به پدر من میگه که فلانی باید خرج کنی تا موافقت کمیسیون رو بگیری ...( یعنی درخواست رشوه ) پدر من هم این حرف رو نشنیده میگیره و مخالفت میکنه حالا بعد از گذشت دو هفته میگن که پرونده رای منفی گرفته ... چرا ؟ چون رشوه پرداخت نشده ... حالا میخوام از شما کمک بگیرم که چه طور میتونیم به بهترین شکل ممکن یه شکایت مطرح کنیم تا به جایی برسیم ؟ یا حداقل با اون کارمند و معاونت برخورد جدی بشه که دیگه از این مشکلات پیش نیاد ...
پیشاپیش سپاسگذار
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ عصر، توسط ArMin_KhAn.)
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط مظفری ، علی عابدینی
مظفری / آفلاین
مشاور انجمن
اطلاعات کاربر
اعتبار: 1
سپاس ها 77
سپاس شده 22 بار در 17 ارسال
ارسال: #2
RE: دادخواست قابل ارائه به سازمان بازرسی
سلام / دوست ارجمند از قرار معلوم جدیدترین عضو انجمن هستید فلذا ورود و حضورتان را خوش آمد و تبریک می گویم . اما در رابطه با مشکلی که داری باید موضوع را شفافتر مطرح کنی / کمیسیونی که از آن صحبت کردی مشخص نیست چه کمیسیونی است حتما در همین پست موضوع را بطور دقیق مطرح کن به یقین هم پاسخ داده خواهد شد هم اینکه مشکلتان مرتفع خواهد شد اگر بنده هم پاسخ ندادم مدیران دیگر از جمله آقای عابدینی با پیگیری و جدیت مشکل شما و پدرتان را برطرف خواهند کرد و شما به نتیجه ای که می خواهید می رسید . موضوع پیشنهاد رشوه هم فعلا بماند تا مسئله را به طور کامل مطرح کنید لیکن سریعا پیگیری کنید چون ارتشاء از مصادیق جرائم کیفری است و نباید بگذارید شامل مرور زمان شود ./التماس دعا /مظفری
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ عصر
 سپاس شده توسط ArMin_KhAn ، علی عابدینی
ArMin_KhAn / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 3
ارسال: #3
خیلی ممنون از توجهتون آقای مظفری

ببینید این کمیسیون شامل اعضای 5 نفری هستش که دو نفر از این اعضا با صدور این پروانه موافقت کردن در حالی که 3 نفر دیگه به مسافرت های ماموریتی رفتن و نبودن حالا بعد گذشت یک هفته میگن که مخالفت شده ... به چه دلیل ؟ میگن رئیس مخالفه ... حالا حتی به همین حرف هم نمیشه اطمینان کرد ...

به توجه به صحبت های شما در مورد ارتشاء ما به کجا میتونیم شکایت کنیم ؟ سازمان بازرسی سندی چیزی نمیخواد ؟ به نظر شما ما از چه روشی برای اثبات این قضیه وارد بشیم
سپاس
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ عصر
 سپاس شده توسط علی عابدینی
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
اعتبار: 13
سپاس ها 77
سپاس شده 158 بار در 125 ارسال
ارسال: #4
سلام / دوست عزیز برای اینکه بتوانم پاسخی جامع و کارساز بدهم که به نتیجه مثبت برسی دو راه وجود دارد راه اول اینکه رونوشتی از اسنادی که در دست داری برایم ارسال کنی که جزئیات کار را بدانم برای ارسال مدارک می توانی برایم ایمیل کنی یا اینکه به صورت پست ارسال کنی . راه دوم اینکه به صورت تلفنی به طور شبانه روزی می توانی با همراه 09123513623 تماس بگیری تا سوالات لازم را بپرسم و به شما پاسخ بدهم . در خدمت شما / عابدینی
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ArMin_KhAn / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 3
ارسال: #5
جناب عابدینی ضمن تشکر از شما باید عرض کنم ما که مدرک و سندی نداریم ! فقط این کارمند به ما گفته پول بدین تا مجوز بگیرین ... همین ... حالا هم درخواست مجوز مارو بابت عدم دریافت رشوه رد کردن !
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ عصر
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
سپاس ها 77
ارسال: #6
سلام / ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد امام عصر ( عج ) زحمت بکشید در اولین فرصت به مدیریت کشاورزی محل مراجعه فرمایید در مرحله اول به صورت مکتوب از مدیریت فوق دلیل عدم موافقت را بخواهید . در مرحله بعد نحوه صدور مجوز را از ایشان به صورت مکتوب استعلام فرمایید . چنانچه چگونگی و شرایط صدور مجوز را مطلع هستید آن را برایم توضیح بدهید . در خصوص کارمندی که پیشنهاد رشوه نموده است به گونه ای که از انگیزه شما مطلع نگردد از ایشان سوال کنید که چگونه با هزینه کردن می توانید مجوز بگیرید همه موارد مذکور را سریعا اطلاع بدهید تا گام به گام با شما همراهی کنم و انشاء الله به نتیجه برسی در ضمن اصلا ناامید نباش و از تصمیمی که گرفتی کوتاه نیا مطمدن باش به زودی نتیجه خواهی گرفت منتظر اعلام مواردی که عرض کردم توسط شما هستم تا با کمک هم و لطف خدا و امام زمان ( عج ) نتیجه مثبت بگیریم / التماس دعا
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ArMin_KhAn
ArMin_KhAn / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 3
ارسال: #7
بنده هم به نوبه خودم این میلاد فرخنده رو به کلیه اعضای این سایت تبریک میگم
در مورد بخش اول صحبت هاتون باید عرض کنم که این طور دلیل مخالفت رو اعلام کردن

"مخالفت با اجرای فعالیت طبق تبصره 4 ماده یک قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها"

شما در مورد این قانون چیزی میدونید ؟
در مورد بخش دوم هم قرار شد در اولین فرصت این کار صورت بگیره و اطلاعاتش رو در اختیارتون قرار خواهم داد حتما .

باز هم متشکرم از راهنمایی هاتون.
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ عصر
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
سپاس ها 77
ارسال: #8
ماده 1 - قانون مورد نظر به شرح ذیل است :
به منظور حفظ كاربري اراضي زراعي و باغ ها و تداوم و بهره وري آن ها از تاريخ تصويب اين قانون تغيير كاربري اراضي زراعي و باغ ها در خارج از محدوده قانوني شهرها و شهرك ها جز در موارد ضروري ممنوع مي باشد.
تشخيص موارد ضروري تغيير كاربري اراضي زراعي و باغها در هر استان به عهده كميسيوني مركب از رئيس سازمان جهاد كشاورزي، مدير امور اراضي، رئيس سازمان مسكن و شهرسازي، مديركل حفاظت محيط زيست آن استان و يك نفر نماينده استاندار مي‌باشد كه به رياست سازمان جهاد كشاورزي تشكيل مي‌گردد.

نماينده دستگاه اجرايي ذي‌ربط مي‌تواند بدون حق رأي در جلسات كميسيون شركت نمايد.
تبصره 4 ماده 1 بشرح ذیل است :
احداث گلخانه‌ها، دامداريها، مرغداريها، پرورش ماهي و ساير توليدات كشاورزي و كارگاههاي صنايع تكميلي و غذايي در روستاها بهينه كردن توليدات بخش كشاورزي بوده و تغيير كاربري محسوب نمي‌شود. موارد مذكور از شمول اين ماده مستثني بوده و با رعايت ضوابط زيست محيطي با موافقت سازمان‌هاي جهاد كشاورزي استانها بلامانع مي‌باشد.

دوست ارجمند شما خیلی سریع طرحی را درخصوص اجرای موضوع فعالیتتان یعنی پرورش اردک تهیه بفرمایید و در طرح توجیهی موضوع را به صورت شفاف بیان کنید که اجرای طرح شما عملا لطمه ای به اراضی نزده در حالیکه به نوعی آثار مثبت نیز دارد از طرفی در طرح توجیهی به مواردی از قبیل ایجاد اشتغال ، تولید ملی و از این قبیل تاکید داشته باشید . همچنین نامه ای را به نام مدیریت کشاورزی تنظیم کنید و در آن کاملا اجرای طرحتان را توجیه کنید و رونوشت آن نامه را به سایر اعضای کمیسیون که در بالا نام بردم به عنوان گیرندگان رونوشت بدهید . خلاصه الان که دقیقا از جزئیات کار شما آگاه شدم با اطمینان خاطر عرض می کنم که کار شما با پیگیری با جدیت خیلی سریع به نتیجه می رسد شما باید برای کمیسیون اثبات کنید که پرورش اردک از مواردی است که قانونگذار محترم استثناء نموده و مانند مواردی از قبیل پرورش ماهی می باشد . از جهت حقوقی نیز قید سایر تولیدات کشاورزی و کارگاههای صنایع تکمیلی و غذائی در متن مقررات تبصره 4 ماده 1 قانون مستندی است برای اینکه با صدور مجوز شما موافقت کنند . موارد مذکور را انجام و نتیجه را اعلام فرمایید در خدمتم ./التماس دعا
۱۴-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ عصر
 سپاس شده توسط ArMin_KhAn
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
  دادخواست موجر مبنی بر تخلف از شرط قرارداد soodeh 1 3,732 ۳۰-۵-۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ عصر
  چرا دادخواست های ما منجر به نتیجه نمی شود قدرت کرم پور 1 4,293 ۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ عصر

پرش به انجمن: