زمان کنونی: ۲۹-۱۰-۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

به منظور دست یابی و بهره مندی از تمام مطالب و امکانات سایت لطفا ابتدا ثبت نام کنید و سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید. حضور گرم و سبز شما موجب دلگرمی ما در جهت تحقق اهداف و آرمانهای سایت است.
عمرتان بلند ، عاقبت شما به خیر     

[-]
آخرین ارسالی ها
کانون وکلای مرکز خواستار حذف تبصره ماده ۴۸ قانون آیین دادرسی کیفری شد
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:دادستان پاسخ ها:1 اخبار وکالت و قضاوت نمایش ها:10 زمان:دیروز
چگونگی حل و فصل اختلاف از طریق داوری
شروع کننده:دادستان آخرین پست توسط:دادستان پاسخ ها:0 هیئت های تشخیصی و حل اختلاف نمایش ها:7 زمان:دیروز
جلسه مسئولان عالی قضایی
شروع کننده:دادستان آخرین پست توسط:دادستان پاسخ ها:0 اخبار قوه قضائیه نمایش ها:5 زمان:دیروز
بررسی یک پرونده ، تحلیل ، بررسی و نقد رأی دادگاه
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:علی عابدینی پاسخ ها:0 نفقه ، نشوز ، تمکین نمایش ها:7 زمان:دیروز
حاج محمدرضا اعتمادیان درگذشت
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:علی عابدینی پاسخ ها:0 اخبار عمومی ، سیاسی ، اقتصادی و غیره نمایش ها:4 زمان:دیروز
آن 3 پسر من و سمیه را بی عفت کردند !
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:علی عابدینی پاسخ ها:0 حوادث سایر استانها نمایش ها:6 زمان:دیروز
قاتل اسلحه را روی سینه جوان مشهدی گذاشت و شلیک
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:علی عابدینی پاسخ ها:0 حوادث سایر استانها نمایش ها:5 زمان:دیروز
مرگ دردناک امیرحسین و آرمان 2 پسر مدرسه ای کمر مادر و پدرشان را شکست
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:علی عابدینی پاسخ ها:0 حوادث سایر استانها نمایش ها:6 زمان:دیروز
رعایت اصول فنی در طراحی سایت
شروع کننده:sitecode آخرین پست توسط:sitecode پاسخ ها:0 لینک سایت های حقوقی غیرفارسی نمایش ها:5 زمان:۲۷-۱۰-۱۳۹۷
ویژگی طراحی سایت های حرفه ای
شروع کننده:azadehsadeghi آخرین پست توسط:azadehsadeghi پاسخ ها:0 مقالات نمایش ها:6 زمان:۲۶-۱۰-۱۳۹۷
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

پایان وحشتناک خوشگذرانی جوان 20 ساله شهرستانی با زن میانسال تهرانی /
زمان کنونی: ۲۹-۱۰-۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: علی عابدینی
آخرین ارسال: علی عابدینی
پاسخ ها 1
بازدید 13

ارسال پاسخ 
نویسنده پیام
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
اعتبار: 13
سپاس ها 77
سپاس شده 159 بار در 126 ارسال
ارسال: #1
پسر شهرستانی که در یک کانال تلگرامی همسریابی با زنی میانسال آشنا شده بود وقتی دریافت این زن قصد اخاذی دارد وی را با شلیک گلوله کشت.

خبر کشف جسد زنی 50 ساله در خانه‌اش واقع در جنوب تهران از سوی مأموران به بازپرس جنایی تهران و تیم تحقیق اعلام شد.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد زن میانسال بر اثر اصابت گلوله به پیشانی‌اش به قتل رسیده است. دختر مقتول که در محل حضور داشت به بازپرس گفت: از روز گذشته چندین بار با تلفن خانه و گوشی تلفن همراه مادرم تماس گرفتم اما جواب نداد تا اینکه تصمیم گرفتم به خانه مادرم بروم اما زمانی‌ که وارد خانه شدم با جسد خونین مادرم روبه‌رو شدم که روی زمین افتاده بود.

در ادامه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی رد پسر جوانی به‌نام امید 20 ساله را پیدا کردند که وی همزمان با وقوع جنایت از کشور خارج شده و به کشور ترکیه رفته بود.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه مشخص شد پسر جوان به ایران برگشته و کارآگاهان اداره دهم ظهر روز سه‌شنبه 18 دی موفق به دستگیری وی شده و اسلحه کمری مورد استفاده در جنایت نیز کشف شد.

متهم در همان تحقیقات اولیه گفت: چند ماه پیش بود که در فضای مجازی با این زن آشنا شدم و با وی تماس گرفتم. در این مدت دوبار به خانه مقتول رفتم. اما یک روز به من تلفن کرد و از من 10 میلیون تومان خواست. از تهدیدهای او خسته شدم و اسلحه ای تهیه کردم، وقتی زن میانسال با من تماس گرفت به او گفتم پول را تهیه کرده‌ام و به خانه‌اش رفتم و گلوله‌ای به سر وی شلیک کردم. بعد هم گوشی تلفن همراه و مقداری پول و طلا از خانه‌اش دزدیدم و تصمیم گرفتم از ایران خارج شده و به ترکیه بروم. اما پس از چندین روز خوشگذرانی و پایان پول‌ها مجبور شدم به تهران بازگردم که پس از گذشت چند روز دستگیر شدم. اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید
امضای علی عابدینی خدایا هرگاه عمرم چراگاه شیطان شد آن را از من بگیر و قبض روحم کن .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما قادر به مشاهده این قسمت نمی باشید  ورود // عضویت
۲۱-۱۰-۱۳۹۷ ۰۳:۱۱ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
  قاتل اسلحه را روی سینه جوان مشهدی گذاشت و شلیک علی عابدینی 0 5 دیروز ۰۱:۱۳ صبح
  دختران جوان طعمه‌ای برای سرقت از مردان هوسران دادستان 0 2,277 ۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: دادستان
  ضربات چاقو جان خلبان جوان و همسرش را گرفت آناهیتا 0 2,896 ۲۴-۱۰-۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ صبح
آخرین ارسال: آناهیتا
  قتل آهنگساز جوان ایرانی در فردیس کرج علی عابدینی 0 2,497 ۱-۹-۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ عصر
  مادری از بیم فلج شدن دختر سه ساله اش سر او را برید . . . آناهیتا 0 3,586 ۶-۴-۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ صبح
آخرین ارسال: آناهیتا

پرش به انجمن: