زمان کنونی: ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۱۲:۰۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

به منظور دست یابی و بهره مندی از تمام مطالب و امکانات سایت لطفا ابتدا ثبت نام کنید و سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید. حضور گرم و سبز شما موجب دلگرمی ما در جهت تحقق اهداف و آرمانهای سایت است.
عمرتان بلند ، عاقبت شما به خیر     

[-]
آخرین ارسالی ها
جذب مخاطب به طراحی سایت از طریق محتوا
شروع کننده:sitecode آخرین پست توسط:sitecode پاسخ ها:0 حقوق اقلیّت ها نمایش ها:12 زمان:۲۶-۶-۱۳۹۸
سرمایه گذاری در بورس و میزان نیاز تحلیل تکنیکال
شروع کننده:somayye.jhs آخرین پست توسط:somayye.jhs پاسخ ها:0 کارآفرینی نمایش ها:17 زمان:۲۵-۶-۱۳۹۸
ثبت شرکت با موضوع فعالیت بورس
شروع کننده:nikregister آخرین پست توسط:somayye.jhs پاسخ ها:1 مجموعه قوانین حقوقی نمایش ها:1621 زمان:۲۴-۶-۱۳۹۸
نظر وکلا و کارشناسان مرکز وکلای قوه قضاییه نسبت به آیین نامه اجرایی جدید آ
شروع کننده:علی عابدینی آخرین پست توسط:علی عابدینی پاسخ ها:2 وکلای استان قم نمایش ها:98 زمان:۲۱-۶-۱۳۹۸
شناخت نیاز مخاطب در طراحی سایت
شروع کننده:sitecode آخرین پست توسط:sitecode پاسخ ها:0 اخبار عمومی ، سیاسی ، اقتصادی و غیره نمایش ها:17 زمان:۲۱-۶-۱۳۹۸
روش صحیح نصب و جا زدن بلبرینگ
شروع کننده:nik952148 آخرین پست توسط:nik952148 پاسخ ها:0 دانشگاه آزاد نمایش ها:15 زمان:۱۷-۶-۱۳۹۸
انواع نوار نقاله مصرفی
شروع کننده:nik952148 آخرین پست توسط:nik952148 پاسخ ها:0 دانشگاه آزاد نمایش ها:17 زمان:۱۷-۶-۱۳۹۸
رویکرد بازاریابی دیجیتال در طراحی سایت
شروع کننده:sitecode آخرین پست توسط:sitecode پاسخ ها:0 نمونه پرونده های آموزشی نمایش ها:27 زمان:۱۳-۶-۱۳۹۸
وظیفه وکیل خانواده در پرونده حضانت
شروع کننده:parsalaw آخرین پست توسط:parsalaw پاسخ ها:0 خانواده نمایش ها:44 زمان:۱۱-۶-۱۳۹۸
خرید اینترنتی گیت فروشگاهی
شروع کننده:bnbgate آخرین پست توسط:somayye.jhs پاسخ ها:0 کارآفرینی نمایش ها:49 زمان:۲۵-۶-۱۳۹۸
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

پاسخ به سوالات کاربران
زمان کنونی: ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۱۲:۰۵ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مظفری
آخرین ارسال: مظفری
پاسخ ها 1
بازدید 46

ارسال پاسخ 
پاسخ به سوالات کاربران
نویسنده پیام
مظفری / آفلاین
مشاور انجمن
اطلاعات کاربر
اعتبار: 1
سپاس ها 77
سپاس شده 22 بار در 17 ارسال
ارسال: #1
پاسخ به سوالات کاربران
سوال یک /1
پرسش مخاطب از شهرستان بویراحمد ( یاسوج )
درباره انتقال مال به دیگران بمنظور فرار از دِین این است:

با سلام.شخصی از من کلاهبرداری کرده و من شکایتشو کردم حالا تمام مال و اموال خود را به اسم دخترش کرده اگه من اونو بندازم زندان آیا میتوان اموال آن شخص را از دخترش پس گرفت و طلب من وصول گردد؟

مطابق ماده 21 قانون نحوه اجرا محکومیت های مالی، انتقال مال به دیگری به هر نحو به وسیله مدیون با انگیزه فرار از ادای دین به نحوی که باقیمانده اموال برای پرداخت دیون کافی نباشد، موجب حبس تعزیری یا جزای نقدی درجه شش یا جزای نقدی معادل نصف محکومٌ به یا هر دو مجازات می شود و در صورتی که منتقلٌ الیه نیز با علم به موضوع اقدام کرده باشد در حکم شریک جرم است. در این صورت عین آن مال و در صورت تلف یا انتقال، مثل یا قیمت آن از اموال انتقال گیرنده به عنوان جریمه اخذ و محکوم ٌبه از محل آن استیفا خواهد شد.

سوال دو /2
پرسش مخاطب از شهر نی ریز در استان فارس
جناب آقای عابدینی من با شخصی در شهر نی ریز مشکل دارم این شخص از من مبالغ بالایی کلاهبرداری و اموالی نیز از من سرقت نموده است اما به سبب نفوذی که دارد در کلانتری و دادگاه دوستان و آشنایان فراوان دارد اصلا کسی حرف من را باور نمی کند نفرات زیادی شاهد من هستند اما هرگز جرأت نمی کنند شهادت بدهند آنقدر نفوذ دارد که خیال کنم اگر دادگاه بیاید قاضی هم از او بترسد تکلیف چیست ؟

پاسخ :
مخاطب محترم بطور کلی باور حرفهای شما در جامعه کنونی سخت است که کسی واقعا اینقدر نفوذ داشته باشد علی ایحال شما از او نترسید و اگر واقعا مستنداتی برای دعوی دارید اقدام کنید .
داشتن آشنایان فراوان در کلانتری محل و دادگاه، باعث عدم رسیدگی صحیح به پرونده نخواهد شد و بخصوص در شرایط فعلی و در رویکرد تازه قوه قضاییه که دستگاه قضایی اهتمام بیشتری نسبت به برخورد با مفاسد درون قوه دارد، این امر بهای بسیار سنگینی برای مرتکبان بهمراه خواهد داشت. اقدامات اخیر قوه قضاییه در پالایش دستگاه از متخلفان و عاملان نفوذ و برخورد قاطع و سنگین با ایشان، گواهی صادق برای این موضوع است.
لذا مطابق قانون در دادسرای محل طرح شکایت نمایید و در صورت مشاهده اعمال نفوذ، جریان را بصورت مستند به مراجع ذیربط(مسئولان دادسرا و ...) گزارش نمایید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۶-۱۳۹۸ ۱۱:۴۱ عصر، توسط مظفری.)
۶-۶-۱۳۹۸ ۱۱:۴۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
  پاسخ به سوال کاربر محترم یه بنده خدا در مورد طلاق توافقی علی عابدینی 1 2,700 ۲۳-۵-۱۳۹۷ ۱۰:۵۰ عصر
آخرین ارسال: omid024
  پاسخ به سوال کاربر محترم : شهناز . . . علی عابدینی 0 2,584 ۲۹-۹-۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ صبح
آخرین ارسال: علی عابدینی
  پاسخ به سوال کاربر محترم از استان البرز دادستان 0 2,210 ۱۶-۹-۱۳۹۵ ۰۹:۱۹ عصر
آخرین ارسال: دادستان
  پاسخ به سوال کاربر محترم یه بنده خدا در مورد ثبت واقعه طلاق علی عابدینی 0 2,672 ۷-۹-۱۳۹۵ ۰۸:۴۰ عصر
  پاسخ به کاربر محترم یه بنده خدا علی عابدینی 0 2,816 ۲۴-۱۲-۱۳۹۴ ۰۹:۴۵ عصر
  پاسخ به کاربر محترم یه بنده خدا علی عابدینی 0 2,967 ۲۳-۱۲-۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ صبح
  پاسخ به سوال کاربر محترم سرکار خانم حمیرا . . خ مظفری 0 2,733 ۱۱-۱۲-۱۳۹۴ ۰۷:۴۴ عصر
  پاسخ به سوال کاربر محترم : یه بنده خدا علی عابدینی 0 3,087 ۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ عصر
  پاسخ به سوال کاربر andalib علی عابدینی 0 2,236 ۱۵-۱۱-۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ صبح
  پاسخ به سوالات کاربران مظفری 0 3,419 ۱۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ عصر

پرش به انجمن: