زمان کنونی: ۲۷-۲-۱۴۰۱, ۰۹:۳۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

به منظور دست یابی و بهره مندی از تمام مطالب و امکانات سایت لطفا ابتدا ثبت نام کنید و سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید. حضور گرم و سبز شما موجب دلگرمی ما در جهت تحقق اهداف و آرمانهای سایت است.
عمرتان بلند ، عاقبت شما به خیر     

[-]
آخرین ارسالی ها
هزینه درمان فیستول با لیزر و عمل جراحی در سال ۱۴۰۰
شروع کننده:mahdief آخرین پست توسط:mahdief پاسخ ها:0 پزشکی نمایش ها:12 زمان:دیروز
هزینه درمان فیستول با لیزر و عمل جراحی + شرایط بیمه سال 1400
شروع کننده:mahdief آخرین پست توسط:mahdief پاسخ ها:0 پزشکی نمایش ها:11 زمان:دیروز
علائم شقاق یا فیشر مقعدی چیست؟
شروع کننده:mahdief آخرین پست توسط:mahdief پاسخ ها:0 پزشکی نمایش ها:12 زمان:دیروز
بواسیر یا هموروئید چیست؟ علائم، علت، تشخیص و روش پیشگیری
شروع کننده:mahdief آخرین پست توسط:mahdief پاسخ ها:0 پزشکی نمایش ها:13 زمان:دیروز
کیست مویی چیست؟
شروع کننده:nmoein آخرین پست توسط:mahdief پاسخ ها:0 پزشکی نمایش ها:20 زمان:دیروز
شرکت طراحی سایت
شروع کننده:signco آخرین پست توسط:signco پاسخ ها:0 سایتهای مفید و ضروری نمایش ها:29 زمان:۲۱-۲-۱۴۰۱
حذف پول نقد
شروع کننده:masoudfn آخرین پست توسط:masoudfn پاسخ ها:0 تجارت الکترونیک نمایش ها:51 زمان:۱۰-۲-۱۴۰۱
گواهی انحصار وراثت شرایط، مراحل و مدارک
شروع کننده:vakilati آخرین پست توسط:vakilati پاسخ ها:0 امور حقوقی نمایش ها:104 زمان:۱۹-۱-۱۴۰۱
طلاق توافقی چیست؟ 0 تا 100 قوانین، شرایط و هزینه ها
شروع کننده:vakilati آخرین پست توسط:vakilati پاسخ ها:0 امور حقوقی نمایش ها:107 زمان:۱۹-۱-۱۴۰۱
تفاوت دزدگیر اماکن با دزدگیر فروشگاهی
شروع کننده:bnbgate آخرین پست توسط:enasb پاسخ ها:1 جزای عمومی نمایش ها:2497 زمان:۱۶-۱-۱۴۰۱
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

سوال در مورد مساله حقوقی سهامداران در شرکت ها
زمان کنونی: ۲۷-۲-۱۴۰۱, ۰۹:۳۸ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Akbar
آخرین ارسال: Akbar
پاسخ ها 1
بازدید 155

ارسال پاسخ 
نویسنده پیام
Akbar / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
سلام
من ۲۰ درصد از سهام یک شرکت را دارم و این شرکت تعهد ارزی واردات خودشو رفع نکرده می خواستم بدونم من به عنوان سهامدار آیا شامل جریمه،رفع تعهد ارزی و پیگرد قانونی مانند (جلب، ممنوع الخروجی، مسدود شدن حساب بانکی و توقیف اموال) می شوم؟
و اینکه کلا تکلیف سهامداران در قبال بدهی شرکت ها به دولت چیست؟
ممنون میشم راهنمایی بکنید
قابل توضیح است که موقعی که شرکت در جریان گرفتن ارز دولتی بود من هیچ سندی رو امضا نکردم و مدیر عامل بدون اطلاع من این کار رو انجام داده و من بعد ها متوجه این موضوع شدم در حال حاضر مدیر عامل اقدامی برای رفع تعهد ارزی شرکت نمی کنه
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۲-۱۴۰۰ ۰۷:۱۲ عصر، توسط Akbar.)
۱۶-۱۲-۱۴۰۰ ۰۶:۲۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
  مدارک و مراحل ثبت شرکت از زبان فکر برتر fekre bartar 0 2,893 ۲۰-۱۲-۱۳۹۷ ۱۰:۴۶ صبح
آخرین ارسال: fekre bartar
  مزیت های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در پرتغال کدام اند؟ fekre bartar 0 3,219 ۲-۱۰-۱۳۹۷ ۰۲:۴۹ عصر
آخرین ارسال: fekre bartar
  مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود kara sabt 0 3,547 ۲۲-۸-۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ عصر
آخرین ارسال: kara sabt
  مدارک ثبت شرکت مهندسی register1 2 6,596 ۱۶-۷-۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: companyregisterir
Smile شرایط انتشار اوراق قرضه بعد از ثبت شرکت سهامی عام چیست؟ kara sabt 2 5,756 ۱۶-۵-۱۳۹۷ ۰۳:۴۸ عصر
آخرین ارسال: comreg
  برای ثبت شرکت تولید کاغذ چه کاری باید انجام دهیم؟! kiasabt 0 3,540 ۲۸-۳-۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ صبح
آخرین ارسال: kiasabt
  چگونه می توان شرکت استارت آپ یا نوپا به ثبت رساند kiasabt 0 3,532 ۷-۱۰-۱۳۹۶ ۱۲:۴۷ عصر
آخرین ارسال: kiasabt

پرش به انجمن: