زمان کنونی: ۲۴-۸-۱۳۹۷, ۰۳:۲۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

به منظور دست یابی و بهره مندی از تمام مطالب و امکانات سایت لطفا ابتدا ثبت نام کنید و سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید. حضور گرم و سبز شما موجب دلگرمی ما در جهت تحقق اهداف و آرمانهای سایت است.
عمرتان بلند ، عاقبت شما به خیر     

[-]
آخرین ارسالی ها
مزایای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در یونان چیست؟
شروع کننده:fekre bartar آخرین پست توسط:companyregisterir پاسخ ها:1 ثبت اسناد نمایش ها:25 زمان:دیروز
مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود
شروع کننده:kara sabt آخرین پست توسط:kara sabt پاسخ ها:0 امور حقوقی نمایش ها:12 زمان:۲۲-۸-۱۳۹۷
اصول نگارش مقاله
شروع کننده:nnseo آخرین پست توسط:nnseo پاسخ ها:0 دانشگاه آزاد نمایش ها:17 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
اصول نوشتن مقاله
شروع کننده:nnseo آخرین پست توسط:nnseo پاسخ ها:0 خبرنامه قوانین جدید نمایش ها:16 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
نکاتی درباره تنظیم و ارسال مالیات حقوق
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:18 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
نکاتی درباره‌ی حسابداری حقوق و دستمزد
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:19 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
آموزش ثبت سند حسابداری
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:17 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
کاربرد های نرم افزار crm چیست؟
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:12 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
اظهارنامه مالیاتی و آنچه باید از آن بدانیم
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:13 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
حسابداری در دنیای IT
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:16 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

عدم ابلاغ صحیح و قطعی شدن حکم+ درخواست کمک
زمان کنونی: ۲۴-۸-۱۳۹۷, ۰۳:۲۹ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: spotlight
آخرین ارسال: علی عابدینی
پاسخ ها 2
بازدید 4103

ارسال پاسخ 
نویسنده پیام
spotlight / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
از تمام حقوق دانان و وکلای محترم عدالت خواه کمک می طلبم
مامور پست قضایی
الف) ابلاغیه مربوط به اینجانب را که آدرس ... پلاک 18 می باشد به پلاک 20 ده است و گزارش خلاف واقع نموده که اعمال ماده 70 نموده است
ب) آدرس اینجانب محل کار است و تولیدی لباس می باشد و دارای چهار پرسنل که تحت بیمه می باشند که فقط در تعطیلات رسمی کارگاه تعطیل است و باید ماده 68 می شده است
از شخصی که در پلاک 20 ابلاغیه به او داده شده است استشهاد دارم کهم امور ابلاغ، ابلاغیه را به او داده است و شاهدان نیز اظهاراتوی را شنیده و زیر برگه استشهاد را امضاء کرده اند و خود او نیز اعلام آمادگی نموده است در مراجع قضایی حضور یابد و شهادت دهد.
این فرد بیمار بوده و اکثراً واحد صنفی اش بسته بوده و ابلاغ رادر مهلت قانونی به دست اینجانب نرساند.خودم به دادگاه رفتم و جویای ابلاغ دادگاه شدم .رای دادگاه حضوری به من ابلاغ شدلایحه تجدید نظر خواهی من به دادگاه تجدید نظر رفت.آنها ملاک ابلاغ را گزارش مامور ابلاغ محاسبه و لایحه اینجانب را رد کردند.اکنون حکم من که تحمل 91 روز زندان است قطعی شده است. با توجه به مراتب فوق راهکار من چیست .لطفا مرا راهنمایی کنید.
۶-۴-۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
اعتبار: 13
سپاس ها 77
سپاس شده 158 بار در 125 ارسال
ارسال: #2
RE: عدم ابلاغ صحیح و قطعی شدن حکم+ درخواست کمک
(۶-۴-۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ عصر)spotlight نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه !
شما قادر به مشاهده این قسمت نمی باشید  ورود // عضویت
سلام /کاربر محترم در چنین مواردی اگر همه اظهارات و ادعای شما مقرون به صحت هم باشد کار دشواری است در عین حال با اینکه قوانین ما متاسفانه ایرادات و ابهامات متعددی دارد و بعضا در مواردی خلاء قانون داریم و در مواردی هم قوانین بسیار جامع ، کامل و عالی داریم اما در اجرای آنها مشکل داریم اما اینگونه نیست که مشکل جنابعالی هیچ راهکاری نداشته باشد با اوصافی که فرمودید به نظر می رسد بهترین گزینه به عنوان راهکاری برای احقاق حق تقاضای فرجامخواهی باشد لیکن برای اینکه پاسخ صحیح و جامع دریافت کنید یا رای دادگاه را ارسال کنید یا با 09123513623 (تلفن مشاور) تماس بگیرید ./عابدینی
امضای علی عابدینی خدایا هرگاه عمرم چراگاه شیطان شد آن را از من بگیر و قبض روحم کن .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما قادر به مشاهده این قسمت نمی باشید  ورود // عضویت
۸-۴-۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط دادستان
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
  ابلاغ در حقوق ما از قواعد آمره محسوب می‌شود as-eskandari 0 3,399 ۱۹-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ صبح
آخرین ارسال: as-eskandari

پرش به انجمن: