زمان کنونی: ۲۴-۸-۱۳۹۷, ۰۷:۴۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

به منظور دست یابی و بهره مندی از تمام مطالب و امکانات سایت لطفا ابتدا ثبت نام کنید و سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید. حضور گرم و سبز شما موجب دلگرمی ما در جهت تحقق اهداف و آرمانهای سایت است.
عمرتان بلند ، عاقبت شما به خیر     

[-]
آخرین ارسالی ها
مزایای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در یونان چیست؟
شروع کننده:fekre bartar آخرین پست توسط:companyregisterir پاسخ ها:1 ثبت اسناد نمایش ها:25 زمان:دیروز
مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود
شروع کننده:kara sabt آخرین پست توسط:kara sabt پاسخ ها:0 امور حقوقی نمایش ها:15 زمان:۲۲-۸-۱۳۹۷
اصول نگارش مقاله
شروع کننده:nnseo آخرین پست توسط:nnseo پاسخ ها:0 دانشگاه آزاد نمایش ها:17 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
اصول نوشتن مقاله
شروع کننده:nnseo آخرین پست توسط:nnseo پاسخ ها:0 خبرنامه قوانین جدید نمایش ها:16 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
نکاتی درباره تنظیم و ارسال مالیات حقوق
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:18 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
نکاتی درباره‌ی حسابداری حقوق و دستمزد
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:19 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
آموزش ثبت سند حسابداری
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:17 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
کاربرد های نرم افزار crm چیست؟
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:12 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
اظهارنامه مالیاتی و آنچه باید از آن بدانیم
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:13 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
حسابداری در دنیای IT
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:16 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

مشکل بزرگ یک شب قبل از عروسی
زمان کنونی: ۲۴-۸-۱۳۹۷, ۰۷:۴۲ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: یه بنده خدا
آخرین ارسال: یه بنده خدا
پاسخ ها 18
بازدید 17225

ارسال پاسخ 
نویسنده پیام
یه بنده خدا / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
اعتبار: 0
سپاس ها 6
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
سلام به همگی دوستان یه مشکل اساسی برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید
من و خانمم 2 سال بود که عقد بودیم و مثه همه همسرای دیگه دوران پر فراز و نشیبی بود... قبل از محرم امسال قرار بود بریم سر خونه و زندگی مشترک و جهیزیه خانمم هم که چیده شده بود که متاسفانه یه شب قبل از عروسی رفته بودیم برای خرید آخرین وسایل که دعوامون شد البته دعوا لفظی بود نه زد و خورد ...
روز بعدش خانواه خانمم اومدن جهیزیه را برگردونند... و تلاش خانوادم و همسایه ها نتونست مانع اینکار بشه...
خلاصه بعد اینکار هم الان بهشون دسترسی ندارم گوشی خانمم خاموشه هرچی هم واسطه فرستادم نتونستن کاری بکنن و نتونستن خانواده همسرمو به صحبت برای آشتی وادار کنند...
از طرفی هم گفته بودن خود منم نرم دم منزلشون چون دیگه معلوم نیست اونجا چه اتفاقی بیفته؟؟؟؟ ضمن اینکه چند روز پیش فهمیدم منزلشون را هم تغییر دادن و آدرش جدیدشون را هم ندارم
حالا با توجه به علم وتجربه دوستان میخوام بپرسم که من چکار کنم؟؟؟ حق حبس خانمم در دوران عقد سلب شده واز من تمکین داشته ضمن اینکه قرار بود طبقه دوم منزل پدری ام زندگی کنیم که هم درب جدا داره و هم امکانات جدا ؟؟؟ نمیدنم چکار کنم بعضیا بهم گفتن بهتره که شکایتی نکنم و منتظر اقدام اونا باشم....
ضمن اینکه تو قباله خانمم نیم دانگ از منزل پدری ام هم هست و در آخرین ملاقاتی که با خانمم داشتم بهم گفت برو و پول نیم دانگ خونه را برام بیار تا من تازه بشینم فکر کنم با تو زندگی کنم یانه اونم بعد 2 سال دیگه که البته شاید هم فقط تهدید باشه به نظر شما چکار کنم؟؟؟
۱۷-۸-۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
اعتبار: 13
سپاس ها 77
سپاس شده 158 بار در 125 ارسال
ارسال: #2
RE: مشکل بزرگ یک شب قبل از عروسی
(۱۷-۸-۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ عصر)یه بنده خدا نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه !
شما قادر به مشاهده این قسمت نمی باشید  ورود // عضویت
دوست عزیز سلام / به عنوان مشاور چند نکته مهم را به عرضتان برسانم . اول اینکه آیا دعوای لفظی آنروز اینقدر شدید بود که منجر به این وقایع شد یا اینکه خانواده همسرتان اینقدر وسواس دارند که با یک دعوای لفظی ساده دست به چنین اقداماتی زده اند . آنچه من متوجه شدم ظاهرا گربه را دم حجله کشته یا دارند می کشند و این از بدترین عادتهایی است که متاسفانه خیلی ها دارند . دوست محترم پر واضح است که اگر در این تحرک اول ضعف نشان بدهی تا قیامت باید عذاب بکشی . من با توجه به شرع ، قانون و حقایقی که در جامعه امروز هست می خواهم راهنمایت باشم . من هم مانند دوستانی که فرمودند صبر کن میگویم صبر کن اما پیش بینی این هم بکن که فردا اخطاریه دادگاه برایت بیاید از جهت مطالبه مهریه و نفقه و . . . به عبارت دیگر آمادگی کافی برای موارد فوق داشته باش اگر واقعا می بینی خودت توان دفاع و یا طرح دعوی ( عنداللزوم ) در دادگاه نداری و توان اخذ وکیل داری از الان برنامه ریزی کن و اما نکته دوم از جهت اینکه آنها از لحاظ فیزیکی دارند از شما فرار می کنند ناراحت نباشید در صورتیکه تصمیم جدی بگیرید که تعیین تکلیف کنید اصلا مشکلی نیست و در وضعیت کنونی با توجه به پیشرفت های علمی و فناوریهای نوین امکان دسترسی جهت تعیین تکلیف به آنها هست . نکته سوم اینکه اگر واقعا همسرتان را دوست دارید و انتخابتان با توجه به اهمیت موضوع درست بوده است و در اصول و ارکان زندگی با وی مشکلی ندارید با همه اتفاقاتی که افتاده پیشدستی کنید و به وسیله وساطت بزرگترها ، ریش سفیدها و معتمدین فامیل و حتی محل غائله را ختم به خیر کنید و همسر و خانواده اش را به مصالحه دعوت نمایید . در صورتیکه قانع نشدید با من تماس بگیر 09123513623 / عابدینی
امضای علی عابدینی خدایا هرگاه عمرم چراگاه شیطان شد آن را از من بگیر و قبض روحم کن .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۲-۸-۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
یه بنده خدا / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 6
ارسال: #3
دوست عزیز بیش از یکماه از این قضیه میگذره و دیگه امیدی به مصالحه ندارم چون به هیچکدام از واسطه هام جواب مناسبی ندادن...
ما از روز اول خواستگاری شفاهی توافق کرده بودیم که طبقه دوم منزل پدری ساکن شویم و حتی کار تا به آوردن و چیدن جهیزیه نیز پیش اومد ولی مجددا برگردوندند...
از دو تا وکیل تا حالا پرسیدم هر کدوم یه حرف متفاوتی از اون یکی میزد مثلا اولی میگفت دادگاه فقط درصورتی میتونه بگه خونه جدا و وسایل زندگی تهیه کن که تو عقدنامه اومده باشه که حق تعیین مسکن با زنه که همچین چیزی توی قباله ما نبود....
اما اون وکیل دومی گفت دادگاه نگاه به این نمیکنه که تو منزل پدریت وامکاناتش چیه و وقتی که دادخواست تمکین دادی میگه برو یه منزل جداگونه با وسایل زندگی تهیه کن تا خانمت ملزم به تمکین بشه حالا میخواستم از دوستان بپرسم کدوم این سخنان به واقعیت نزدیکتره؟؟؟ و من چکار کنم ؟
ضمن اینکه این نکته را مجددا یاد آوری میکنم که ما یکشب قبل اینکه اسما و رسما عروسی کنیم برناممون بهم خورد ولی در عمل ازدواج به معنی نزدیکی جنسی در دوران عقد اتفاق افتاده بود و خانمم دیگه حق حبس نداره به نظر شما با این توضیحات من چکار کنم ؟
آیا منتظر بمونم که اون شکایت کنه ودادخواست مهریه نفقه و... بده یا من زودتر برم دادخواست تمکین بدم؟؟ کدوم به نفعمه و با اون میتونم خانممو به زندگی برگردونم؟؟؟
ویک سوال دیگه آیا این مسئله که خانواده همسرم بدون اطلاع من منزلشون را عوض کردن و همسر شرعی وقانونی منو بدون اجازه من به مکان دیگری بردن همچنین اینکه یه سیمکارت دیگه بدون اطلاع واجازه من داره آیا اینها وجهه قانونی داره و من میتونم این مسئله را بعنوان داد خواست علیه مادر زنم مطرح کنم یا خیر وجاهت قانونی نداره؟؟؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۸-۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ عصر، توسط یه بنده خدا.)
۲۳-۸-۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ عصر
علی ارجمندی / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال
ارسال: #4
بسمه تعالی
با عنایت به قانون حمایت خانواده و مواد قانون مدنی در رابطه با امور خانواده بطور مختصر عرض میکنم که زوجه امکان تعیین منزل مشترک را نخواهد داشت مگر اینکه زوج این حق را به او داده باشد بنابراین زوجه باید در منزلی سکنی گزیند که زوج مهیا کند.
اما همواره باید این نکته را مورد توجه قرار داد که زوج باید منزلی را در شان زوجه فراهم آورد
ازآنجاییکه حق حبس ایشان زائل گردیده فلذا امکان طرح دعوی الزام به تمکین زوجه را خواهید داشت بنابراین اگر با فرض اینکه منزل مشترکی متناسب با شانیت همسرتان تهیه کردید بهتر است دعوی تمکین اقامه نموده و منتظر طرح دعوی از جانب ایشان نباشید
مواردی را که در رابطه با اعضا خانواده همسرتان بیان کردید دارای عنوان خاص مجرمانه نمی باشد فلذا قابل تعقیب کیفری نیست
با این همه بهتر است از طریق سازش موضوع را خاتمه دهید.یاحق
امضای علی ارجمندی arjmandi
۲۱-۹-۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ صبح
 سپاس شده توسط یه بنده خدا
یه بنده خدا / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 6
ارسال: #5
به توسط یکی از واسطه ها توانستم بفهمم مشکل اصلی همسر بنده مهریه است و ایشان مهریه میخواهد نه طلاق چون از طریق همون واسطه بهش پیشنهاد طلاق توافقی دادم که گفته میخواهم باتو زندگی کنم ولی باید مهریه ام را بدهی و میخواهم به دادگاه بروم برای مهریه و جالب اینحاست که خودشم اعتراف کرده دو سال طول میکشه و زیاد عجله نکن واجازه بده قانون بین ما حکم کنه....
حال با تمام این اوصاف و چون ایشان به دنبال چنین برنامه ای هستند و ظاهرا و در حال حاضر و به هر دلیلی به دنبال طلاق نیستند چون میدانند که هیچ دستاویز قانونی برای طلاق ندارند یا اینکه واقعا مرا دوست دارد و به دنبال طلاق نیست
به نظر شما بهترین راهکار چیست؟؟؟؟
بنده چون متوجه شدم به دنبال طلاق نیست تصمیم قطعی خود را برای حکم الزام به تمکین گرفته ام فقط در حال حاضر یکی دو پرسش دیگر برایم باقی مانده که امیدوارم شما دوستان گرامی راهنماییم کنید....
اولا بنده به لحاظ مالی امکان تهیه خانه ای مجزا را ندارم یه شغل معمولی دارم با درآمد اداره کاری بنابرین عملا امکان تهیه منزل جداگانه ندارم و منزلی که قصد زندگی مشترک در آن را داشتم طبقه پایین منزل پدری ام بوده که کاملا مستقل از بالاست درسته فضاش کوچیکه در حد 65 متر اما امکاناتش جداست مثلا راه ورودی و حموم ودستشویی .... اما مشکل اینجاست که نیم دنگ از همین منزل به نام خانم بنده و در قباله ایشان می باشد و از آن طرف بنده نیز امکان مالی تهیه منزل جداگانه ندارم و همچنین این نکته که خانم بنده نیز از ابتدا موافق بوده با بنده در این منزل زندگی کند و حتی جهیزیه خود را به این خانه آورد اما اگه الان درخواست منزل جداگانه بده .... آنوقت دادگاه چه حکمی خواهد داد؟؟؟
و سوال دوم اینکه همانطور که گفتم ایشان درخواست مهریه دارن از آنجا که ما اسما عقد بودیم و به شب عروسی اسمی نرسیدیم ولی در دوران عقد بارها مواقعه صورت گرفته بوده ولی ازاله بکارتی نیز رخ نداده حالا به هر دلیل از جمله ارتجاعی بودن و... اگه بگه نا مهریه ندی تمکین نمیکنم یعنی بخواد از حق حبس استفاده کنه چی میشه ؟؟؟ من میتونم ادعا واثبات کنم ایشان قبلا تمکین میکرده و حق حبسی ندارند؟؟؟؟
۲۲-۹-۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ صبح
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
سپاس ها 77
ارسال: #6
(۲۲-۹-۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ صبح)یه بنده خدا نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه !
سلام / کاربر محترم همانطور که کرارا و در تماسهای تلفنی به عرض رساندم دادخواست الزام به تمکین را تقدیم دادگاه کنید و در خصوص بحت حق حبس هم موضوع را به دادگاه احاله کنید چرا که این موارد مباحث تخصصی است و شما نباید الان دغدغه ای داشته باشید مواقعه به هر شکل چه دبرا و چه قبلا موجب اسقاط حق حبس می گردد اما به هر حال باید کار را شروع کنید این دلهره و وسواسی که شما دارید می تواند به شما لطمه بزند پس با اعتماد به نفس و اراده ای قوی اقدام کنید اما اینکه همسرتان شما را دوست دارد و طلاق نمی خواهد این خیلی خوب است و اگر اینچنین باشد مشکل بزرگی ندارید چون انگیزه مطالبه مهریه نمی تواند از عشق و علاقه قوی تر باشد باز هم اگر دلهره دارید توصیه می کنم حتما تدارک یک ملاقات با همسرتان بدهید و با او درد دل کنید و دلش را به دست بیاورید .چنانچه مشکلی بود بفرمایید ...........
امضای علی عابدینی خدایا هرگاه عمرم چراگاه شیطان شد آن را از من بگیر و قبض روحم کن .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۴-۹-۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
یه بنده خدا / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 6
ارسال: #7
سلام جناب عابدینی بالاخره همسرمو امشب دیدم و چیزی هم که باعث شد بیاد اینه که اظهار نامه تمکین رفت در منزل قبلیشون............ به نظر میرسه دیگه علاقه ای به من نداره و حرفشم این بود که بین این دو گزینه انتخاب کن:
1- یا طلاقم بده و نیم دنگ خونه را بهم بده
2- اگه طلاقم ندی باید مهریه مو بدی و بعد زندگی میکنم <<< که فکرم نمیکنه دیگه بخواد زندگی کنه
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ عصر، توسط یه بنده خدا.)
۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ عصر
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
سپاس ها 77
ارسال: #8
(۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ عصر)یه بنده خدا نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه !
کاربر محترم / همانگونه که کرارا عرض کردم و با توجه به اینکه دقیقا محاسباتی که برایتان پیش بینی کرده بودم اتفاق افتاد به نظر می رسد همسرتان قصد دارد اگر با شما زندگی مشترک را ادامه هم بدهد خاطرش جمع باشد که مهریه اش را گرفته است به عبارت دیگر می خواهد همیشه یک قدم از شما جلوتر باشد البته باز هم تکرار کنم اولا اگر واقعا او را دوست دارید و زن زندگی شما هم هست و از طرفی استطاعت پرداخت مهریه اش را دارید اقدام کنید چون از هر چیزی مهمتر زندگی هر دوی شما است که نمی شود روی آن قیمت گذاشت اما اگر واقعا تشخیص شما این است که همسرتان با هدفی غیر از زندگی دارد چنین تحرکاتی را انجام می دهد :
1- سریعا دادخواست الزام به تمکین بدهید .2- در اجرای حکم دادگاه اصلا تاخیر نکنید .3- در صورتی که حاضر به تمکین نشد دادخواست اذن ازدواج مجدد بدهید .
با توجه به اینکه بخشی از مهریه اش مال غیر منقول است و به احتمال زیاد با شروع دعوی در دادگاه درگیر دعاوی مختلف می شوید در صورت ممکن با یکی از همکاران بنده در اصفهان مشورت و تمام موارد قابل تصور را به ایشان محول نمایید .
در صورتیکه قانع نشدید یا باز هم مشکلی بود در همین انجمن مطرح نمایید .
۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ عصر
یه بنده خدا / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 6
ارسال: #9
والا جناب عابدینی احساس میکنم اون من را دوست نداره ولی من اونو هنوزم دوستش دارم
و فکر میکنم هدفی جز این نداره که یه جوری از من جدا بشه
چون تو این چهار ماه دوری نه یه زنگ به من زد نه چراغ سبزی نشون داد برای آشتی حالا هم که اومده دلیلش اظهار نامه بوده
اما از طرفی هم حس میکنم اون میخواد توپ را تو زمین من نگه داره ببینه من چکار میکنم و میخواد اقدام از طرف من باشه
جالب اینجاست تو حرفاش میگفت ما به درد هم نمیخوریم و برو یه شغل خوب پیدا کن که همسر بعدیت مثل من بدبخت نشه
از طرفی هم دارم به این فکر میکنم در حال حاضر استطاعت مالی ضعیفی دارم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ عصر، توسط یه بنده خدا.)
۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ عصر
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
سپاس ها 77
ارسال: #10
(۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ عصر)یه بنده خدا نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه !
دوست عزیز اینکه شما منتظر اون باشی همسرت هم منتظر شما دارین عمر و جوانی خود را یعنی بهترین سرمایه زندگی خود را هدر می دهید و این به نظر من یک جنایت است که در حق خود و همدیگر می کنید پس توکل به خدا کن و اقدامات لازم را شروع کن سودی که از این جریان می بری از زیان آن در هر صورت بیشتر است و از این مهمتر ما در هر جریانی باید مسیر عقلائی را گزینش کنیم در قضیه شما راهکار عقلی و علمی همین است که به عرض رساندم بیهوده جوانی خود را هدر نده البته با قاطعیت بگویم روزی می شود که همسرتان هم به اشتباه خود پی می برد اما متاسفانه دیر شده است همسرتان در مسیر و کوچه زندگی دارد اشتباه می رود و مسیر اشتباه را باید برگردد که در این صورت مدت زمانی که صرف کرده هم عمر و جوانی خود را از دست داده و هم برخی از فرصتهای زندگی که آن فرصتها قابل جبران نیست پس شما راه او را انتخاب نکنید . . .
۱۹-۱۱-۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ عصر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن: