زمان کنونی: ۲۴-۸-۱۳۹۷, ۰۸:۲۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

به منظور دست یابی و بهره مندی از تمام مطالب و امکانات سایت لطفا ابتدا ثبت نام کنید و سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید. حضور گرم و سبز شما موجب دلگرمی ما در جهت تحقق اهداف و آرمانهای سایت است.
عمرتان بلند ، عاقبت شما به خیر     

[-]
آخرین ارسالی ها
مزایای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در یونان چیست؟
شروع کننده:fekre bartar آخرین پست توسط:companyregisterir پاسخ ها:1 ثبت اسناد نمایش ها:25 زمان:دیروز
مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود
شروع کننده:kara sabt آخرین پست توسط:kara sabt پاسخ ها:0 امور حقوقی نمایش ها:15 زمان:۲۲-۸-۱۳۹۷
اصول نگارش مقاله
شروع کننده:nnseo آخرین پست توسط:nnseo پاسخ ها:0 دانشگاه آزاد نمایش ها:17 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
اصول نوشتن مقاله
شروع کننده:nnseo آخرین پست توسط:nnseo پاسخ ها:0 خبرنامه قوانین جدید نمایش ها:16 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
نکاتی درباره تنظیم و ارسال مالیات حقوق
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:18 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
نکاتی درباره‌ی حسابداری حقوق و دستمزد
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:19 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
آموزش ثبت سند حسابداری
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:17 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
کاربرد های نرم افزار crm چیست؟
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:12 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
اظهارنامه مالیاتی و آنچه باید از آن بدانیم
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:13 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
حسابداری در دنیای IT
شروع کننده:Mina1397 آخرین پست توسط:Mina1397 پاسخ ها:0 سایر مقالات نمایش ها:16 زمان:۲۰-۸-۱۳۹۷
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد

دیه در تصادف
زمان کنونی: ۲۴-۸-۱۳۹۷, ۰۸:۲۲ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alirezakhaki
آخرین ارسال: alirezakhaki
پاسخ ها 11
بازدید 12574

ارسال پاسخ 
دیه در تصادف
نویسنده پیام
alirezakhaki / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
اعتبار: 0
سپاس ها 5
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
دیه در تصادف
سلام بنده ابان ماه یه تصادف داشتم که طرف مقابلم مقصر بوده و من صدمه جانی هم دیدم چن تا حارصه و کبودی ... . در کمتر از 1 هفته مبلغ خسارت بیمه ماشینو گرفتیم و کارای پزشکی قانونی رو هم انجام دادیم تمام و کمال اسفند ماه احضاریه رسید که مبنی بر شکایت من از طرف مقابلم و بیمه ایران که حاظر بشیم حالا میخاسم بدونم این اخرین مرحله هستش ؟ (نزدیک 5 ماه گذشته از این قضیه خیلی طولانی شده) و اینکه کی میتونم خسارتمو از دیه بگیرم همون روز نمیتونم بگیرم ؟ و اینکه صدمات من بدین شرح بوده Sadخراشیدگی زیر چشم (حارصه) - کبودی تیغه بینی سمت راست - کبودی مخاط لب بالا - ساییدگی قسمت فوقانی میانی پیشانی (حارصه) - ساییدگی قسمت قدامی میانی ساق و قسمت تحتانی قدامی ران چپ (جمعا 2 حارصه ) - متالم بودن کتف و گردن که معاینه مجدد نمیخاد) میتونید حدودی بهم بگید چه مبلغی میشه این صدمات ؟
ببخشید این همه توضیح دادم اگه اطلاع دارید کمکم کنید خیلی خیلی ممنون میشم
۴-۱۲-۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
اعتبار: 13
سپاس ها 77
سپاس شده 158 بار در 125 ارسال
ارسال: #2
RE: دیه در تصادف
(۴-۱۲-۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ عصر)alirezakhaki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه !
شما قادر به مشاهده این قسمت نمی باشید  ورود // عضویت
سلام دوست عزیز ضمن آرزوی سلامتی برای شما در خصوص مواردی که فرمودید پزشک قانونی باید میزان ارش آنها را تعیین کند این موارد فقط در صلاحیت و جزء تکالیف پزشک قانونی است و حتی قاضی هم نمی تواند تعیین کند به عنوان مثال : پزشک قانونی مشخص می کند که میزان ارش کبودی مخاط لب بالا 10 صدم از یک دیه کامل است اگر در نظریه پزشکی قانونی میزان ارش مشخص نشده باید مجدد به پزشکی قانونی مراجعه کنید البته به نظر می رسد دوره درمان شما تمام نشده به همین علت پزشک تعیین نکرده است اگر در آخرین نظریه ای که گرفتید میزان ارش تعیین شده است آن را ارسال کنید تا دقیق میزان آن را برایتان محاسبه و اعلام کنم اما در خصوص مدت زمان در صورتیکه دوره درمان تمام شده و نیاز به معاینه و مراجعه مجدد نباشد در همین جلسه حکم می گیرید اگر میزان دیه از خمس بیشتر باشد قابل تجدیدنظر و اگر کمتر باشد قطعی است لیکن از جهت جنبه عمومی حکم قابل تجدید نظر است که توصیه می کنم نظریه پزشک قانونی را در همین قسمت ارسال کنید توضیحات تکمیلی را خدمت شما ارائه کنم . مشکلی بود یا قانع نشدید می توانید با شماره 09123513623 ( مشاور شبانه روزی ) تماس بگیرید . موید باشید / عابدینی
امضای علی عابدینی خدایا هرگاه عمرم چراگاه شیطان شد آن را از من بگیر و قبض روحم کن .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۴-۱۲-۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط alirezakhaki ، مظفری ، DrSAHA
alirezakhaki / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 5
ارسال: #3
جناب براتون پ.خ کردم
واقعا هیچ چیزی پزشکی قانونی برام ننوشته از این قبیض چیزا که چن درصد دیه هس ... نامه پزشکی قانونی رو هم خاستید براتون ارسال میکنم تو پ.خ چک کنید من چ باید بکنم الان ؟ خب مطمئنن بالغ بر 6 ماه گذشته از اون سانحه چطور میتونه تخمین بزنه میزانشو پزشکی قانونی دوباره اگه مشکلی داشت هباشه خودشون نباید چیزی میگفتن ؟ پس قرار اخریه دادگاه برا چیه ؟
۴-۱۲-۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ عصر
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
سپاس ها 77
ارسال: #4
alirezakhaki نوشته شده توسط: توجه !
سلام / دوست عزیز و ارجمند و کاربر محترم شما در موعد مقرر در جلسه حاضر شوید ظاهرا پرونده اتان هنوز در دادسرا است احتمالا دادیار محترم شما را و طرف دعوی ( مشتکی عنه ) دعوت نموده تا از مشتکی عنه پرونده آخرین دفاع اخذ نموده و سپس قرار مجرمیت صادر نماید پس از آن پرونده اتان جهت صدور کیفرخواست به محضر دادستان محترم ارجاع و پس از صدور کیفرخواست به دادگاه جزایی ساری ارجاع داده می شود در دادگاه ضمن اینکه مجدد شما را دعوت می کنند تا در جلسه دادرسی دادگاه حاضر شوید قاضی محترم از پزشک قانونی میزان ارش هر کدام از جراحات وارده را جداگانه استعلام می کند و در صورتیکه نظر کارشناس ( پزشکی قانونی ) مصون از اعتراض بماند قاضی اقدام به صدور حکم می کند .
در جلسه روز یکشنبه شما فقط همین قدر بگویید که از مشتکی عنه ( متهم ) پرونده به علت ورود صدمه و جراحات وارده ناشی از تصادف شاکی هستید و ضمن مطالبه ارش جراحات و صدمات وارده تقاضای جبران خسارات وارده (خسارات مازاد بر ارش از قبیل هزینه های درمانی بیمارستان و غیره از باب تسبیب ) و نیز صدور حکم محکومیت متهم از جهت جنبه عمومی جرم دارید . البته احتمال زیاد دارد که در این پرونده قاضی نسبت به تقاضای مطالبه خسارات مازاد بر ارش حکم ندهد که اگر از این جهت مشکلی پیش آمد مجددا حتما موضوع را همین جا مطرح کن هر کاری بشود برات انجام بدهم . قانع نشدید یا باز هم مشکلی بود اعلام کن در خدمتم . موید باشید /عابدینی
امضای علی عابدینی خدایا هرگاه عمرم چراگاه شیطان شد آن را از من بگیر و قبض روحم کن .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۱۲-۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ صبح، توسط علی عابدینی.)
۵-۱۲-۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط alirezakhaki ، مظفری
alirezakhaki / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 5
ارسال: #5
فا یکی راهنمایی کنه
امروز قرار دادگاهمون در دادگستری بود رفتیم تو دادگاه سوال های ساده ای رو پرسید از قبیل از طرف ک قبول داری مقصری و حرف کارشناسو قبول داری و از من که طلب دیه داری دیگه ...
خب حال نتیجه کی میاد ؟ بعد از نتیجه کی باید از بیمه مبلغ دیه رو دریافت کرد ؟
۹-۱۲-۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ صبح
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
سپاس ها 77
ارسال: #6
(۹-۱۲-۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ صبح)alirezakhaki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه !
سلام دوست عزیز همانطور که قبلا هم عرض کردم در مورد نظریه پزشک قانونی چون میزان ارش جراحات وارده را تعیین نکرده باید مجدد از پزشکی قانونی استعلام شود به عبارت دیگر از طریق دادگاه از پزشک قانونی خواسته شود که میزان ارش را مشخص کنند . البته شما اصلا دغدغه ای نداشته باش یک مقدار زمان می برد ولی دادگاه مجبور است حکم به نفع شما ( در مورد دیه ) بدهد و کار دیگری نمی تواند انجام دهد به قول عوام دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره اما اگر آخرین دفاع را از مشتکی عنه نگرفته یک جلسه دیگر حتما شما را دعوت می کنن برای دادرسی اگر مشکلی بود همین جا مطرح کن پاسخ می دهم /موید باشید / عابدینی
۹-۱۲-۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ صبح
 سپاس شده توسط مظفری
alirezakhaki / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 5
ارسال: #7
4 تا حارصه که که قطعی هس فقط 2 مورد ارش داره درسته اقای عابدینی ؟ خود دادگاه اعلام میکنه لازم نیس من چیزی بگم درسته؟
بله در جلسه دادگاه به طرف مقابلم گفت اخرین دفاع یا حرفی برا گفتن داری بگو گفت حرفی ندارم هر چی قانون و کارشناس گفته
۹-۱۲-۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ صبح
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
سپاس ها 77
ارسال: #8
(۹-۱۲-۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ صبح)alirezakhaki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه !
براتون یه اخطاریه دیگ حتما میاد و بعد از آن حکم صادر میشه خیلی هم عجله نکن چون شرکتهای بیمه معمولا فرجه شرعی رو سعی می کنن رعایت کنن یعنی اون دو سال که در فقه برای صدمات غیر عمد پیش بینی شده برسه و بعد پرداخت کنن البته فعلا اصلا به این موارد کاری نداشته باش منتظر تصمیم دادگاه باش تا اجرای حکم لحظه به لحظه همراه شما هستیم در خصوص هزینه ها براتقبلا گفتم دقیق هزینه هایی که به سبب تصادف متحمل شدی و مدتی که به واسطه تصادف بیکار شدی این موارد رو اگر مستندات لازم مثل فاکتور یا پرونده بیمارستان و غیره داری و قابل توجه هست که ارزش پیگیری دارد میتونی دادخواست حقوقی تقدیم دادگاه کنی اگر پاسخ مثبت بده توضیحات لازم را ارسال کن تا لینک دادخواست رو براتون ارسال کنم /موفق باشید / عابدینی
۹-۱۲-۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ عصر
 سپاس شده توسط alirezakhaki ، مظفری
alirezakhaki / آفلاین
کاربر انجمن
اطلاعات کاربر
سپاس ها 5
ارسال: #9
اها ینی 2 سال طول میکشه باز بعد این 6 ماه ؟ والا 1 2 هفته ای از درس افتادم ... کار که ندارم متاسفانه همونجا هم ازم پرسیدن کار داری و از کار بیکار شدی یا نه من بیخیالش شدم چون زمانم این روزا حیاتیه حوصله رفتنو اومدن ندارم چون اون اشخاص هم پول بده نیستن پول بیکاری بنده رو هم که بیمه نمیده باید از جیب خودشون بدند اصلا زیر بار برو نیسن و داستان داره
۹-۱۲-۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ عصر
علی عابدینی / آفلاین
مدیریت کل
اطلاعات کاربر
سپاس ها 77
ارسال: #10
خوب دوست عزیز قانون رو نمی شه تغییر داد در ضمن من بر این عقیده ام که ما در کل امورات زندگی باید ببینیم تکلیف ما چی هست و بعد آن تکلیف را انجام بدهیم تکلیف در واقع آن چیزی است که خداوند از ما خواسته گاهی مواقع حق و تکلیف در کنار هم آمده یعنی اگر چه حق داریم تکلیف هم داریم همین مورد شما خساراتی که به شما وارد شده حق شما است از طرفی تکلیف داری که آن را مطالبه کنی حال اختیار با خودت هست در مورد اینکه مدت پرداخت دیه در جرائم غیر عمد مثل تصادف 2 سال می باشد شما ناراحت نباش شما حکم را گرفتی اگر طرف آدم مثبت و مومن باشد حتما مساعدت می کند تا با هماهنگی با بیمه انشالله زودتر به حقت برسی به نظر من باید هم مساعدت کند چون اگر با شما مساعدت کند در مبحث جزای عمومی به نفع خودش هست و می تواند از دادگاه تخفیف مجازات بگیرد اینها را اجازه بده پس از اینکه حکم را گرفتی برات بیشتر توضیح میدم فعلا منتظر تصمیم جدید دادگاه باش و به محض ابلاغ آن را برام ارسال کن تا پیگیریهای بعدی را برات توضیح بدم 0 موفق باشید
۱۰-۱۲-۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ صبح
 سپاس شده توسط مظفری
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها بازدید آخرین ارسال
  دیه شکستن پا در تصادف Alireza67 0 511 ۱۵-۹-۱۳۹۶ ۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: Alireza67
  دیه تصادف و فوت شدگی GustavoWoltmann 1 2,581 ۲۵-۱۰-۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ عصر
آخرین ارسال: علی عابدینی
Video دیه تصادف و فوت شدگی DrSAHA 10 9,955 ۱۸-۱۰-۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: دادستان

پرش به انجمن: